Skip to content

HAKKIMIZDA

Stil Evden Eve Nakliyat 1992 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne dek yaptığı tüm hizmetlerini büyük bir titizlik ve özveri içinde çalışmayı amaçlamıştır. Yaptığımız, yapacağımız her işte Günümüz Gelişen teknolojisiyle yaptığımız taşıma işlerinde nitelikli malzeme kullanarak siz kıymetli müşterilerimizi anılarını riske atmayız.

KALİTEMİZ

Nakliyat sigortası yapmak, Marangoz hizmeti ile mükemmel demonte ve monte işlemleri, İşini iyi bilen konusunda tecrübeli eleman yetiştirmek, Ev eşyanızın tam değer tespiti yapılıp ona göre sigorta yapmak, Herhangi hasar durumunda ödemeniz yapılır.

Başınız Ağrımadan Sorunsuz Taşının

MiSYONUMUZ

Müşterisine değer verir, saygı duyar. Verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşır. Müşterisiyle devamlı, hızlı ve sağlıklı ilişki kurar. Müşterilerine yalnızca yapabileceği sözü verir, her seferinde vermiş olduğu sözden fazlasını gerçekleştirir. Yeni müşterilerini kazanmak için, mevcut müşterilerinin mutluluğunu devam ettirmenin öncelik taşıdığını bilir. Müşterisine vermiş olduğu hizmette hem tedbirli hem de iş bitiricidir. Müşterisine devamlı yüksek kaliteli ve organize hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Müşterisinin acil işlerine öncelik verir. Hizmette kaliteden hiçbir koşul altında taviz vermez. Müşterilerinin saklı tutulması gerekli olan bilgilerini mutlaka gizli tutar.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz Müşteri odaklı nakliye hizmet anlayışla yurt içi pazarda rekabeti hedefleyerek, sürekli büyüyen yönetimi ve personeliyle bir bütün olmak, Müşterisine vermiş olduğu hizmette kalite avantajlarını bozmadan hizmet kalitesi ve çeşitliliğinde farklılık yaratmak, Bu farklılıklar yapılması sonucunda Türkiye pazarına ‘Entegre Nakliye ve Taşımacılık’ hizmeti sunan kuruluşlar içerisinde ön sıralarda yer almaktır.